Kurzy

Proč navštěvovat kurz?

„Potřebuji zvýšit své sebevědomí.“
„Chci na sobě zapracovat, abych mohl v životě něco dokázat.“

„Líbilo by se mi dostávat peníze za práci, která mě skutečně baví.“
„Rád bych poznal zajímavé lidi, které hned tak nepotkám.“

„Chci být krásná a cítit se tak.“
„Chtěla bych prožít sen, o kterém už dlouho sním.“

Právě jsme Vám prozradili nejčastější důvody, které přivedly většinu mladých a talentovaných lidí na naše kurzy. Každý z nich je něčím jedinečný a přispívá ke skvělé atmosféře. Zábavnou formou získávají nové zkušenosti a postupně si uvědomují důležité informace, které je vedou na cestě za úspěchem, a to nejen
v oblasti modelingu a umění.

Díky kurzům už spousta z nich předváděla modely známých značek a módních návrhářů. Mohli jste je vidět
na účesové tvorbě, v řadách katalogů nebo magazínů. Někteří mají úspěch i v zahraničí. Jejich osobnost nám roste před očima. Samotný talent a vzhled jim však úspěch do klína nepřinesl. Za vším je skryta tvrdá práce. Tajemstvím úspěchu je schopnost být sám sobě manažerem a mít přístup vášnivého obchodníka.

Chvíle strávené s námi Vám dodají sílu, motivaci a inspiraci. Prozradíme Vám, jak podtrhnout svou krásu, přesvědčit porotu na konkurzech a soutěžích, jak uchvátit publikum…

Po kurzu se budete dívat na všechno z jiného úhlu. Budete pozitivnější a vyrovnanější i v náročných situacích. Poznáte různé triky a rázem se stane všechno jednodušší.

Nově nabízíme možnost individuální výuky v termínech, které si sami vyberete. Zaznamenali jsme velmi výrazné pokroky u absolventů, kterým jsme se věnovali samostatně nebo v malých skupinkách.
Nadstandartní péče a čas, kdy se věnujeme pouze Vám, přináší úspěch již po pár dnech.
Vše, co se ostatní učí v týmech měsíce, lze skutečně naučit za pár dnů, důležitá je však snaha a odhodlání na sobě nadále pracovat a zdokonalovat se.

Úspěšný absolvent je následně zaregistrován v internetové databázi Talent Galaxy. Jeho fotografie budeme prezentovat nejen oděvním firmám, módním návrhářům, fotografům, ale i filmovým a reklamním společnostem. Získáte možnost uplatnit své zkušenosti v oboru, který jste si vybrali.

Fotogalerie kurzůPro přihlášení do kurzu stačí vyplnit objednávku. Těší se na Vás tým Talent Galaxy.

Neváhejte nás kontaktovat: tel. 777 350 583, e-mail: info@talentgalaxy.com