Moderování

Pohodová atmosféra a nakažlivý humor se šíří všude, kde se objeví Leoš Mareš. V soutěži Zlatý Slavík získal hned dvě ocenění. Skokan roku a objev roku. Od roku 1997 moderuje v rozhlasovém vysílání Evropy 2.
Jeho hlas můžete znát nejen z prestižních hitparád a ranních show, ale i z několika CD Mrázek ústředna. Několikrát byla oceněna Zlatou deskou.

Je perlou zábavných televizních pořadů i nejprestižnějších kulturních akcí. Pokud chcete rozesmát, šokovat
a okouzlit davy diváků, nemůžete si vybrat nikoho lepšího.

Jestliže chcete ztělesnění elegance, můžeme Vám představit moderátora Davida Koláčka. Již v roce 1992 moderoval zpravodajský servis na Rozhlasové stanici Brno. Televize Kabel plus mu na několik let svěřila režii
i moderování večerního zpravodajského pořadu. Na Rádiu Krokodýl moderoval hlavní pořad dne s hosty.

Můžete ho znát také z České televize a jejího živého vysílání pořadu Bifé, Studio 6 a Dobré ráno s ČT. Byl průvodcem publicistického pořadu Souvislosti. Živě moderoval vysílání na rozhlasové stanici Alfa a F1. Na TV3 moderoval zpravodajství TVD. V posledních letech uvádí na Českém rozhlasu 1 Radiožurnál pořad Naruby
a selfpromo ČR01. Jistě jste ho nepřehlédli ani při Kvíz show na TV Prima.

Tito zkušení moderátoři dokáží vyzdvihnout důležitost Vašich akcí nejen svou popularitou, ale hlavně svým uměním. Jejich fotografie najdete v naší galerii umělců.

Stačí vyplnit nezávaznou objednávku a rádi Vám zašleme podrobnější informace. Pokud máte jiného oblíbence, jsme ochotni Vám ho zajistit, stačí uvést jeho jméno do formuláře.

Pošlete nám objednávku.
Neváhejte nás kontaktovat: tel. 777 350 583, e-mail: info@talentgalaxy.com