Castingy

Hledáte největší objev sezóny pro reklamu, módní přehlídky, veletrhy nebo jiné akce? Tak se pohodlně usaďte a mrkněte do naší databáze. Nemáte čas? Stačí nám přiblížit své představy a pomůžeme Vám. Podle Vašich požadavků rádi provedeme předběžný výběr.

Na castingu Vám umožníme osobní setkání s vybranými tvářemi. Můžete se rozhodovat podle sympatií, jazykových znalostí, pohybových i jiných schopností. Pokud hledáte vhodného herce pro televizní reklamu nebo film, máte na konkurzech jedinečnou příležitost si všimnout, jak se jednotliví herci ztotožní se svou rolí.

Jestliže máte fotit poutavou reklamní kampaň, bude Vás asi zajímat fotogeničnost, průběh spolupráce
s fotomodelkou nebo fotomodelem a také schopnost předvedení výrobků. Chystáte-li módní přehlídku, můžete si vybírat manekýnky a manekýny podle stylu chůze. Máte možnost vyzkoušet, komu Vaše modely nejlépe padnou.

Když Vás čeká několik náročných dnů veletrhu, jistě pro Vás bude důležité, aby byly Vaše hostesky sympatické, ochotné, šikovné, aby měly určité zkušenosti a jazykové znalosti. Jestli je Vaším cílem zvýšit své prodeje, můžete si vyzkoušet přístup k zákazníkům, prodejní schopnosti a způsoby řešení námitek
u svých budoucích promotérů a hostesek.

Pro vlasové tvůrce je zajisté rozhodující osobní kontakt a odborné posouzení stavu vlasů pro výběr vhodné modelky nebo modelu na ukázky účesové tvorby. Vizážisté často chtějí znát pleť beze stop líčení a také snášenlivost různých produktů pro předvádění kosmetiky a nových trendů v líčení.

Některé firmy se zaměřují na snížení nákladů. Proto si vybírají hostesky, promotéry nebo umělce z míst,
kde se má konat veletrh, promoakce nebo natáčení. Ať už vybíráte kohokoliv, díky své intuici se Vám jistě podaří vybrat ty pravé. Po shlédnutí fotografií a videozáznamu z konkurzu Vám bude naprosto jasné, pro koho se rozhodnout.

Vyhledávací parametry můžete zadávat do vyhledávače v jednotlivých galeriích. Pro předběžný výběr
a objednání castingu stačí vypsat formulář objednávky.

Pošlete nám objednávku.

Ukázky z castingů

Neváhejte nás kontaktovat: tel. 777 350 583, e-mail: info@talentgalaxy.com