Taneční vystoupení

Půvab tanečnic, krása kostýmů a svěží pohyb tanečníků okamžitě přitáhnou davy diváků. Působivá vystoupení za doprovodu moderní hudby uvolní atmosféru a rozproudí krev.

Magic Free Group patří k nejlepším tanečním skupinám v České republice. Díky netradičnímu pojetí choreografie již davům diváků dokázali, že i moderní tanec je rovnocenný jevištnímu projevu klasického tance. Dlouhodobé znalosti techniky jazzu, klasického tance a dalších tanečních žánrů přispívají k atraktivitě mnoha vystoupení. Právem jim náleží nejrůznější tituly mistrů.

Díky bohatým zkušenostem s přípravou prezentací se podílí i na scénáři a realizaci myšlenky vystoupení. Jsou perfektně připraveni splnit Vaše nejnáročnější přání.

Posloucháte hip hop, pop nebo house? Beat Up je skupinou několikanásobných šampionů v hip hopu.
Jistě Vás zaujmou krokové variance a sestavy jejich Street dance. Velmi působivý je i Electric boogie (robotika, taneční pohyby oddělené záseky a vlny). Náročnější diváky překvapí akrobacií, salty a točením
na hlavě při Break dance.
Oblíbené je i jejich taneční umění zvané Up-rock. Vzniklo v šedesátých letech v Brooklynu v New Yorku. Podobá se boji pouličních gangů. Ovládají však i další zajímavé formy tance.

Milovníky lidového tance určitě zaujmou krásné kroje tanečníků a rozmanitý hudební repertoár cimbálové muziky Šmytec s folklorním souborem Zavádka. Můžete je znát z různých vinných trhů. Každý rok se účastní Mezinárodního folklorního festivalu MFF Brno na přelomu srpna a září.

Tyto skupiny sklízí velké úspěchy na nejrůznějších tanečních a hudebních show, na módních přehlídkách, sportovních a prezentačních akcích. Mohou Vás reprezentovat na mezinárodních veletrzích a výstavách, společenských a firemních setkáních i při jiných příležitostech u nás i v zahraničí.

Můžete si vybrat v naší galerii umělců. V případě zájmu zajistíme i jiná vystoupení. Stačí napsat svá přání
do nezávazné objednávky.

Pošlete nám objednávku.
Neváhejte nás kontaktovat: tel. 777 350 583, e-mail: info@talentgalaxy.com