Hostesky

V galeriích máte možnost vybrat si hostesky a promotéry, kteří mohou být nejen ozdobou Vašeho stánku. Sympatické vystupování, znalost nabídky a disciplinovanost obsluhy často rozhoduje o úspěchu mnohem
víc než pouhý skvělý image.

Fotografie v galeriích prozradí vnější krásu. Tu vnitřní můžete objevit na konkurzu při osobních pohovorech,
kde máte možnost prověřit také znalost světových jazyků. Můžeme Vám pomoci při výběru, vyfotit všechny adepty a zajistit videozáznam z akce pro jednodušší rozhodování.

Většina hostesek, promotérů, modelek a umělců pochází z Brna nebo z Prahy. Pokud se chystá výstava nebo veletrh v těchto městech, není vždy nutné zajišťovat ubytování. Pro mnoho firem je důležité snížení nákladů, proto se již na castingu ohlížejí na místo bydliště adeptů.

Vámi vybrané hostesky a promotéry před akcí vyškolíme, aby si ujasnili priority Vaší společnosti v souvislosti s cíly účasti na veletrhu nebo výstavě. Stačí nám dodat podklady na školení. Rádi seznámíme hostesky
a promotéry s nabídkou Vaší firmy, aby byli připraveni na dokonalou prezentaci i zvědavé dotazy návštěvníků.

Spolupracující módní návrháři a oděvní firmy mohou zajistit originální oděvy pro Váš prezentační tým a označit ho Vaším logem. Můžeme zapůjčit divadelní i filmové kostýmy.
Jestli máte zájem o předvádění vlastních kolekcí, můžete nahlédnout do galerií a vybrat si klasické, plnější
i vypracované postavy manekýn a manekýnů podle vlastních představ.

Můžeme provést předběžný výběr nebo casting podle Vašich požadavků, které stačí uvést do nezávazné objednávky.

Pošlete nám objednávku.
Neváhejte nás kontaktovat: tel. 777 350 583, e-mail: info@talentgalaxy.com