Organizace

Chcete oslovit a zaujmout davy zákazníků. Upevnit své místo na trhu. Prohloubit loajalitu svých klientů. Veletrhy a výstavy jsou pro Vás skvělou příležitostí. Existuje zde mnoho způsobů, jak se zviditelnit a podpořit své nové aktivity a produkty.
Rádi Vám pomůžeme s organizací výstav i s kompletními přípravami veletrhů díky spolupráci s odborníky
z různých oborů. Od návrhů designu a výstavby expozic přes tvorbu prezentačních fotografií a materiálů
až po zajištění občerstvení a rautů.

Jste známá a úspěšná firma? V tom případě si asi vyberete hostesky z galerie modelek, které zdobí stránky magazínů a vyhrály nejednu soutěž krásy, slavné celebrity jako perly doprovodných programů a špičkové moderátory známé z televizních pořadů.

Pokud se Vaše firma chystá vkročit do řad vystavovatelů poprvé, můžete přijmout naši pomocnou ruku
na každém kroku. Zkušené hostesky Vám rády pomohou s organizací na stánku a nové tváře Vás mile překvapí svým nízkým honorářem.

Naši fotografové zachytí skvělou atmosféru a jedinečnost expozic na vysoce kvalitních fotografiích. V případě zájmu jsme ochotni zajistit videozáznam televizních kameramanů. Tyto materiály můžete následně používat pro svou reklamu.
V každém případě se budeme snažit, aby Váš čas strávený na veletrhu byl co nejpříjemnějším, pro Vaši firmu co nejúspěšnějším a také nezapomenutelným zážitkem pro Vaše důležité klienty i jednotlivé zákazníky.

Pod fotografiemi v hlavním menu máte k dispozici galerie žen, mužů, juniorů a umělců, kde si můžete vybrat hostesky, promotéry nebo umělce pro své doprovodné programy. Obsáhlá databáze reprezentuje také profesionální modelky, mužské i dětské modely a nové tváře, které mohou předvádět Vaše modely
na módních přehlídkách při příležitosti veletrhů módy.

Stačí vypsat své požadavky do nezávazné objednávky, abychom Vám mohli vytvořit cenový návrh
a co nejdříve začít pracovat na přípravách Vaší akce.

Pošlete nám objednávku.
Neváhejte nás kontaktovat: tel. 777 350 583, e-mail: info@talentgalaxy.com