Doprovodný program

Vaše firma se na veletrhu stane velmi rychle vyhledávanou díky oblíbeným umělcům. Jejich netradiční vystoupení přitáhnou davy návštěvníků, uvolní atmosféru a zjednoduší uzavírání kontraktů. Stačí jedna slavná osobnost a návštěvníci si Vás najdou, i kdybyste byli v zapadlém koutě nejvzdálenějšího pavilonu. Jakmile předáte mikrofon do rukou televizního moderátora Davida Koláčka nebo Leoše Mareše, máte o zábavu postaráno.

Pokud se chcete zaměřit na sběr dat, není nic jednoduššího, než uspořádat soutěž. I kdyby byla hlavní
výhrou téměř bezcenná věc, vítěze jistě potěší převzít cenu z rukou půvabné hostesky, modelky z časopisů nebo vítězky soutěží krásy.

Módní přehlídky už nejsou pouze pro módní návrháře nebo oděvní firmy. Čím dál častěji se setkáváme
se zájmem o předvádění originálních modelů z reklamních předmětů propagujících značku.

Naši herci, modelky a modelové dovedou zaujmout diváky v neobvyklém oděvu s úsměvem na rtech
při předvádění Vašich produktů. Když necháte něžnou modelku ze stánku půvabně nahazovat omítku,
každý si všimne, jak je Vaše omítka kvalitní, že na její používání nepotřebujete žádné mimořádné školení.

Sílu motoru, bezpečnost vozu a dynamiku pohybu dokáže dokonale vyjádřit bojové umění. Ani ženy jistě neodolají pohledu na mužnost mistrů tae kwon-do a exotiku čínského umění wu-shu.

Pokud dáváte přednost tradici a toužíte po pohodové atmosféře se sklenicí vína, můžeme Vám zajistit pravou moravskou kapelu s cimbálem a krojované tanečníky. Nebo máte radši jiné žánry? Moderní hudba, oslnivá krása kostýmů, svěží pohyb tanečníků, atmosféra plná emocí a překvapení Vás odnese do světa fantazie nejlepších choreografů... Není divu, že představení novinek formou tanečních vystoupení dokáže diváky naprosto uchvátit.

Když obraz řekne víc než tisíc slov, pak fotografie prozradí ještě víc. Dovolte nám pozvat Vás do galerie umělců, kde si můžete vybrat úžasná vystoupení, která podpoří Váš kvalitní produkt a vyzdvihnou Vaši značku.

Pokud jste si již vybrali, nebo jste svého oblíbence nenašli, stačí napsat jména požadovaných umělců
do formuláře nezávazné objednávky. Uděláme vše proto, abychom splnili jakékoliv Vaše přání.

Pošlete nám objednávku.
Neváhejte nás kontaktovat: tel. 777 350 583, e-mail: info@talentgalaxy.com