Fotoprodukce / videoprodukce

Můžete nám hodinu popisovat svůj nejlepší zážitek dne. Budeme Vám pozorně naslouchat.
Pak nám ukážete fotografii nebo krátké video a my zjistíme, že jsme si všechno představovali jinak.
Fotky i videa mají zvláštní moc nejen šetřit čas, ale dokonce vrátit čas, takže můžeme kdykoliv znovu prožívat kouzlo okamžiku. V nejlepším zlomku sekund dovedou vyjádřit celý příběh. Náš mozek vnímá především obraz. Možná právě proto jsou fotografie i videa tak oblíbeny a často uchovávány v trezoru
jako cenná památka na naše největší životní radosti i úspěchy a bývají pokladem pro další generace.

Díky celoživotnímu lásce k focení, mnohaletým zkušenostem, vlastnímu fotostudiu v Praze, špičkové technice Canon, Apple a dji máme nyní možnost zachytit Vaše kouzlo osobnosti, značky a vzácných okamžiků pro Vaši radost i profesionální prezentaci v médiích.

Pro ušetření drahocenného času a umožnění focení v pohodlí Vašeho prostředí máme vybavené studio tak, abychom ho mohli převézt přímo k Vám do firmy kdekoliv v ČR nebo v zahraničí, nafotili Vás i zaměstnance na web nebo do Vašeho magazínu a zároveň se postaráme o perfektní vizáž a odborné poradenství při focení.

Další možností je focení a natáčení nemovitostí nebo akcí nejen fotoaparátem Canon 5D Mark III s pevnými objektivy a teleobjektivy, ale i vysoce kvalitním dronem dji. Také je možné objednat si u nás více spolupracujících fotografů pro velké akce zachycené na více místech z různých úhlů.

Pro reklamní kampaně tvoříme návrhy scénářů, fotocastingy i videocastingy, včetně zpracování vlastní fotoprodukce a videoprodukce. Fotíme také svatební, rodinné, technické, reportážní i dokumentační fotografie.

Tisk do formátu A4 je možný ihned na našich tiskárnách. Velkoplošný tisk, tisk knih a náročnější grafické zpracování zajišťují spolupracující české i zahraniční firmy.

Při focení fototestů nebo jiných uměleckých fotografií se zaměřujeme na originalitu a citlivé zpracování, rozmanitost stylů, časté obměny líčení i účesů. To vše je součástí výhodné ceny fotografií. Snažíme se ve Vás objevit více tváří a zachytit Váš talent. Při každém kroku bereme ohledy na Vaši osobnost a zaměření, které jste si vybrali.

Pro zapálené amatérské fotografy poskytujeme individuální či skupinové školení v oblasti fotografování, neboť máme zkušenosti s výukou nejen u nás, ale i na škole fotografů v Las Vegas. Zdokonalování v oblasti fotografování je umožněno srozumitelnou formou i pro naprosté začátečníky.

Většina fotografií v galeriích je z produkce našich fotografů. Před focením Vám rádi ukážeme vzorky fotografií v plném rozlišení, abyste mohli posoudit kvalitu.

Můžete nám už dnes napsat svá přání do objednávky a již zítra nebo za pár dní se můžete rozplývat
nad výsledkem.

www.janasova.com

Podívejte se na náš orientační ceník.

Pošlete nám objednávku.

Neváhejte nás kontaktovat: tel. 777 350 583, e-mail: info@talentgalaxy.com